HAKKIMIZDA

Firmamız 2006 yılında GENÇLER ROT-BALANS adı altında BOLU ilinde Rahmi AKSOY ve Recep EREN'in ortak girişimi ile  BOLU ili ve İlçelerine  rot-balans hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Zamanla müşterilemizin istekleri doğrultusunda son teknolojiye sahip olan makinelerimiz ve alanında uzman personelimiz ile LASTİK VS firması ile anlaşıp BOLU İLİ BÖLGE BAYİLİĞİ ni almış bulunmaktayız.Gerek satış konusundaki ekonomik fiyatlarıyla gerek hizmeti ile geniş müşteri portföyü oluşturduk.Son yıllarda gelişen teknoloji ve iletişim hızındaki artışa parelel olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin aradığı Michelin-Pirelli-Good Year-Fulda gibi bilindik markaların dışında birçok marka lastik ve jant ürünleri ile piyasada faliyet göstermekteyiz.Ayrıca müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız siz değerli müşterilemizin lastiklerini sizler için ayırmış oldugumuz depolarımızda saklayarak BOLU ilinde ilk ve tek firma olma özelliğini halen taşımaktadır. 

Misyonumuz ;

Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip en uygun lastiği en iyi fiyat ve hizmetle sunmak;

Son sistem ekipman ve eğitimli kadromuzla, güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak.

Güleryüzlü Hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz ;

Faaliyette bulunduğumuz bölgelerde; perakende, toptan ve filo hizmetlerini bayisi olduğumuz markaların da gücünü arkamıza alarak, kaliteyi ve güveni daima bir arada tutmak.

 

 

 

 altmenü


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Astek Bilişim